Navigācija
Your Cart

Problēmatiskai ādai

AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle AC SOS Kit
TOP
SOS komplekts SOME BY MI produktu ar AHA-BHA-PHA skābēm, lai atjaunotu problēmu ādu. Komplektā esošie 4 produkti palīdz nomierināt sāpošo ādu, mazina apsārtumu un triku šūnu atjaunošanos. Tas satur 3 veidu skābes un tējas koka eļļu. • AHA skābes atslāņo epidermas raga slāni, noņem atmirušās ād..
25.00€
Trimay Galactomy and AHA BHA PHA Peeling Toner
TOP
Pīlinga toniks ar galaktomozi un skābēm ir paredzēts raupjai, taukainai, blāvai vai hiperpigmentētai ādai. Toneris satur galaktomozi, AHA-BHA-PHA skābes un sebumu regulējošu kompleksu. Toniks attīra sebuma ādu un samazina tā sekrēciju, efektīvi sašaurina poras, pīlē raga slāni un mitrina, izlīdzina ..
12.00€
Trimay Vita Lemon & Witch Hazel Dark Stop Toner
TOP Nav noliktavā
Trimay Vita Lemon & WitchHazel DarkStop toneris ir paredzēts blāvai, nedzīvai, raupjai, problemātiskai ādai. Toneris satur vitamīnu kompleksu, burvju lazdu ekstraktu, austrumu augļu ekstraktu kompleksu un sebumu regulējošu kompleksu. Toneris palīdz cīnīties ar blāvumu un pigmentāciju, izlīdzina un i..
12.00€
Hell-Pore Clean Up Aha Fruit Toner.
TOP Nav noliktavā
Līdzeklis dziļi attīra ādu, atjauno un nogludina to, mitrina un likvide ādas nepilnības.Tas lieliski derēs problemātiskai, taukainai ādai. Aktīvais tonera sastāvs spēs ātri atjaunot ādu, uzlabot to un nogludināt. Aha skābes, tonera sastāvā, likvidē ādas atmirušās šūnas, melnos punktus un komedonus, ..
11.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)