Navigācija
Your Cart

Pororo Daily Vita Chewing Caramel Multi Vitamin Strawberry

Pororo Daily Vita Chewing Caramel Multi Vitamin Strawberry
Nesen pievienots
Pororo Daily Vita Chewing Caramel Multi Vitamin Strawberry
8.00€
  • Pieejamība: Pieejams pasūtīšanai
  • Produkta kods: 56624

Katrs košļājamā pastelis Pororo Daily Vita košļājamā karamele multi vitamīns ar patīkamu zemeņu garšu, kas patīk bērni, satur 80 mg (80%) C vitamīnu, 0,5 mg (42%) B1 vitamīns un 0,7 mg (47%) B6 vitamīns.

C vitamīnam ir labvēlīga ietekme uz centrālās nervu sistēmas stāvokli. Mums ir vajadzīgi, lai aizsargātu organismu no vīrusu un baktēriju infekcijām. Uzlabo asinsvadu elastību un kapilāru caurlaidību. Veicina labāku dzelzs absorbciju un normalizāciju asins veidošanos.

B1 vitamīns ir iesaistīts pārtikas pārveidošanā enerģijā. Nepieciešama normālai centrālās un perifērās nervu sistēmas darbībai. Normalizē sirds un asinsvadu un endokrīno sistēmu darbību.

B6 vitamīns palīdz uzlabot atmiņu un noskaņojumu. Labvēlīgi ietekmē nervu sistēmas, aknu, asins veidošanās orgānu stāvokli. Uzlabo magnija iesūkšanu un uzsūkšanos.

Piesardzības pasākumi: ja Jums ir alerģija vai paaugstināta jutība pret konkrētu sastāvdaļu, pārbaudiet sastāvdaļas un izlemiet, vai to izmantot, un nelietojiet to citiem mērķiem, izņemot uzņemšanu. Bērni dažkārt var bloķēt elpošanas ceļu rīšanas laikā, tik sīva tos atsevišķi vai izšķīdina mutē uzraudzībā vecākiem.


Uzglabāšanas metode: Sargāt no tiešiem saules stariem un nepieejamā vietā bērniem istabas temperatūrā bez mitruma.

Pielietošanas metode: 3 reizes dienā 1 pastelis.
 
Daudzums: 15 gab

Svars: 52,5 g

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi