Navigācija
Your Cart

Kondicionieri

MASIL WOODEN PADDLE BRUSH
Nav noliktavā
Masil Wooden Paddle Brush ir piemērota visiem matu tipiem un lieliski tiek galā ar sapinušām šķipsnām. Piespraudes ir izgatavotas no karstumizturīgas plastmasas, kas neelektrizē matus, un ir droši nostiprinātas mīkstajā pamatnes paliktnī. Mazās bumbiņas uz galiem iztur karstā gaisa iedarbību, ļauj n..
14.52€
Bez PVN:12.00€
Your Oasis Conditioner Damage  120ml
Nav noliktavā
Trimay Your Oasis kondicionieris aktīvi baro matus, padarot tos gludus, zīdainus un mitrinātus. Kondicionieris lieliski attīra un mīkstina matus, kā arī atvieglo ķemmēšanu. Kondicionieris padara matus gludus un mitrinātus, nodrošinot matiem maksimālu uzturu un veselīgu spīdumu. Produkta sastāvā i..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Your Ocean Conditioner 120ml
Nav noliktavā
Trimay Your Ocean Conditioner ir mitrinošs kondicionieris, kas papildina mitrumu un rada aizsargbarjeru, lai novērstu mitruma zudumu. Kondicionieris mīkstina matus, padara tos gludus un zīdainus, uzlabo tvirtumu un elastību, piešķir spīdumu. Stiprina un biezina matus, novērš elektrizēšanos un matu g..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Nomierinošais Trimay Your Garden kondicionieris samazina matu taukainību. Kondicionieris padara matus vieglāk ķemmējamus, stiprina un palielina loku elastību, nomierina un mitrina matus. Kondicionieris ir dziedinošs efekts, samazina blaugznu veidošanos, mazina taukainus matus. Produkts intensīvi ..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Your Ocean Conditioner 250ml
Nav noliktavā
Trimay Your Ocean kondicionieris Marine Moisture kondicionieris papildina mitrumu un rada aizsargbarjeru, lai novērstu mitruma zudumu. Kondicionieris mīkstina matus, padara tos gludus un zīdainus, uzlabo tvirtumu un elastību, kā arī piešķir spīdumu. Stiprina un kuplina matus, novērš elektrizēšanos u..
14.52€
Bez PVN:12.00€
Your Garden Conditioner 250ml
Nav noliktavā
Trimay Your Garden Conditioner ir nomierinošs kondicionieris, kas samazina matu taukainību. Kondicionieris atvieglo matu ķemmēšanu, stiprina un palielina loku elastību, nomierina un mitrina matus. Kondicionieris ir dziedinošs efekts, samazina blaugznu veidošanos, samazina taukaino matu veidošanos..
14.52€
Bez PVN:12.00€
CP-1 BС Intense Nourishing Conditioner 100ml
TOP Nav noliktavā
Intensīvi barojošs matu kondicionieris darbojas no iekšpuses, uzlabojot matu struktūru: piepilda bojātās vietas un izlīdzina keratīna svarus un uzreiz pēc lietošanas dod spēcīgu redzamu rezultātu. Regulāri lietojot, mati izskatās veseli un kopti, tāpat kā pēc procedūras salonā: parādās gludums, v..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)