Navigācija
Your Cart

Sejas ādas kopšana

Acne Pimple Master Patch
Nesen pievienots
COSRX pūtītes pūtītes galvenais plāksteris Nost ar pūtītēm! Acne Pimple Master Patch neatliekamā palīdzība - pēc plāksteru pielīmēšanas naktī, no rīta jūs redzēsiet viņu darba rezultātu - pinnes kļūs mazāk pamanāmas. Hidrokoloīdie plāksteri ātrai pūtītes noņemšanai palīdz īsā laikā, atkarībā n..
6.66€
Bez PVN:5.50€
30 Days Miracle Clear Spot Patch
Nesen pievienots
Daži By Mi Clear Spot Patch ir dažāda izmēra hidrokoloidāli plāksteri, lai ātri, uz vietas noņemtu pūtītes. Uzlīmes palīdz īsā laikā, atkarībā no pūtītes attīstības stadijas, vai nodzēš iekaisuma fokusu, vai veicina iegūtā abscesa ātru nobriešanu. Rīkojoties pūtītes izskata jomā, plāksteri mazina..
6.05€
Bez PVN:5.00€
Gyeol Collagen 2 gr*60 ea
TOP Nav noliktavā
Gyeol kolagēns 2 gr * 60 ea Kolagēna (jūras) dzeršana 500mg + C vitamīns (120mg) Dienvidkorejas lielākās farmācijas korporācijas - Gyeongnam Pharmaceutical Lemona Gyeol - kolagēns ir dzeramais kolagēns, kas ir lielisks organismam nepieciešamā kolagēna avots. Kolagēns organismā ir saistaudu gal..
39.93€
Bez PVN:33.00€
JM Solution Marine Luminous Pearl Sun Spray SPF50+PA++++
TOP Nav noliktavā
Saules aerosols nodrošina lielisku aizsardzību pret UVA un UVB stariem. Ir augsta SF50 aizsardzības pakāpe. Palīdz novērst apdegumus un priekšlaicīgu ādas novecošanos. Smidzinātājs ir viegli uzklājams un ātri uzsūcas, neatstāj paliekas vai lipīgumu. Piešķir ādai viegli mirdzošu efektu. Ērtu izsmidzi..
15.73€
Bez PVN:13.00€
JM Solution Glow Luminous Flower Sun Spray SPF 50+PA++++
TOP Nav noliktavā
  Saules aerosols nodrošina lielisku aizsardzību pret UVA un UVB stariem. Ir augsta SF50 aizsardzības pakāpe. Palīdz novērst apdegumus un priekšlaicīgu ādas novecošanos. Smidzinātājs ir viegli uzklājams un ātri uzsūcas, neatstāj paliekas vai lipīgumu. Piešķir ādai viegli mirdzošu efektu. Ērtu izs..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)