Navigācija
Your Cart

Alginātu

Trimay Peptide & Cica Modeling Mask with Tea Tree 240G
Nesen pievienots Nav noliktavā
Trimay Peptide & Cica Modeling Mask With Tea Tree algināta maska ​​ir paredzēta ādas tvirtuma un elastības uzlabošanai, stiprina turgoru, palīdz izlīdzināt grumbas un samazina to dziļumu, savelk un nostiprina sejas ovālu. Maska efektīvi cīnās ar iekaisumu un acumirklī nomierina sakairinātu ādu, tai ..
22.99€
Bez PVN:19.00€
Trimay Collagen & Red Ginseng Modeling Mask With Rose 
Nav noliktavā
Alginātu maska ​​Trimay Collagen & Red Ginseng Modeling Mask With Rose acumirklī pārveido ādu, aizpilda mitruma un barības vielu trūkumu epidermas šūnās, novēršot dehidratāciju un dehidratāciju. Maska lieliski tiek galā ar sausumu un savilktuma sajūtu, novērš lobīšanos, uzsāk reģenerāciju, atjauno u..
22.99€
Bez PVN:19.00€
Gold Cocoon & Vitamin Modeling Mask with Jasmine
Nav noliktavā
Alginātu maska ​​Trimay Gold Cocoon & Vitamin Modeling Mask With Jasmine intensīvi mitrina un baro ādu, atjauno epidermas aizsargbarjeru, uzlabo sejas krāsu un tonizē. Ir neliela pretnovecošanās iedarbība un palīdz izlīdzināt grumbas. Maska nodrošina ilgstošu mitrināšanu ādas šūnām un savelk sejas o..
22.99€
Bez PVN:19.00€
Galactomy & Bifida Modeling Mask with Lavender
TOP Nav noliktavā
Alginātu maska ​​Trimay Galactomy & Bifida Modeling Mask With Lavander ir lieliski piemērota "nogurušas", nespodras, saspringtas ādas kopšanai. Produkts uzlabo un izlīdzina toni, maigi paspilgtina ādas toni, mazina apsārtumu, piešķir ādai skaistu dabisku mirdzumu, regulē sebuma veidošanos un izlīdzi..
22.99€
Bez PVN:19.00€
Hyaluron & Ceramide Modeling Mask with Peppermint
Nav noliktavā
Trimay daudzfunkcionālās modelējošās algināta maskas ir spēcīgs dabīgs kokteilis, kas spēj būtiski pārveidot ādu. Trimay algināta maskas baro un mitrina ādu, nodrošina liftinga efektu, aktivizē šūnu reģenerācijas procesus, paātrina kolagēna sintēzi, veicina piesātinājumu ar skābekli, izvada no šūnām..
22.99€
Bez PVN:19.00€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)