Navigācija
Your Cart

Komplekti

Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Essential Set Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Essential Set
Nav noliktavā
Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Essential Set ir pilnīga pretnovecošanās komplekts ar daudzpusīgu pretnovecošanas efektu. Efektīvi atjauno ādas elastību, palēnina novecošanās procesu, izlīdzina grumbas un ādas pārtraukumus un novērš jaunu veidošanos. Līdzekļi ir paredzēti rūpīgai ādas novecošana..
54.45€
Bez PVN:45.00€
Cosrx Acne Hero Kit INTENSIVE
Nav noliktavā
Cosrx Acne Hero Kit INTENSIVE miniatūras taukainas ādas kopšanai - sastāv no līdzekļiem ļoti taukainai ādai, kas attīra ādu no liekā sebuma, pūtītēm un melniem punktiem, vienlaikus nepāržūstot, bet, gluži pretēji, atjauno ādu. Ērts sīktēlu formāts palīdzēs izvēlēties labāko sev piemēroto rīku, kā..
32.67€
Bez PVN:27.00€
MEDI-PEEL CREAM KIT
Nav noliktavā
Miniatūru krēmu komplekts no leģendārā zīmola MEDI-PEEL Komplektā ietilpst: Stingrinošais kakla krēms ar peptīdu kompleksu Medi-Peel Naite Thread Neck Cream ir ar izteiktu liftinga efektu, izlīdzina un samazina grumbu dziļumu, palīdz cīnīties ar ādas pārtraukumiem un Venēras gredzeniem. Dzi..
30.25€
Bez PVN:25.00€
Super Matcha Pore Care Starter Kit - Edition Super Matcha Pore Care Starter Kit - Edition
Nav noliktavā
 Super Matcha poru kopšanas sākuma komplekts poru savilkšanai ar matcha tēju  dziedē taukainu un problemātisku ādu. Dziļi un maigi attīra, noņem poru piemaisījumus, piesātina ādu ar mitrumu un padara to blīvāku un elastīgāku. Produkti palīdz cīnīties ar paplašinātām porām, izlīdzina mikroreljefu ..
26.00€
Bez PVN:26.00€
PROBLEM SKIN
Nav noliktavā
Как определить, что Вы обладаете проблемной кожи?  Проблемной может стать абсолютно любой вид эпидермиса - как сухой, так и жирный.   Проблемная кожа считается если имеется:   Воспалительные высыпания - это могут быть, как прыщи, так и угревая сыпь или чёрные точки. Повышенная сальность..
85.00€
Bez PVN:85.00€
DRY SKIN&ANTI AGE
Nav noliktavā
Основные признаки сухой кожи: Чувство стянутости Шероховатая структура, шелушение Отсутствие жирного блеска Повышенная чувствительность Суженные поры Склонность к раннему старению В комплект входит: Бальзам для глубокого очищения кожи и снятия макияжа BANILA CO Clean It Zero ..
85.00€
Bez PVN:85.00€
AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle AC SOS Kit
TOP Nav noliktavā
SOS komplekts SOME BY MI produktu ar AHA-BHA-PHA skābēm, lai atjaunotu problēmu ādu. Komplektā esošie 4 produkti palīdz nomierināt sāpošo ādu, mazina apsārtumu un triku šūnu atjaunošanos. Tas satur 3 veidu skābes un tējas koka eļļu. • AHA skābes atslāņo epidermas raga slāni, noņem atmirušās ād..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)