Navigācija
Your Cart

Kolagēns

Kolagēns ir vērtīga viela, no kuras ir atkarīga jaunība, tvirtums, ādas elastība un mirdzoša sejas krāsa. Tas palēnina novecošanās procesus, uzlabo nagu, matu, locītavu stāvokli un stiprina kaulu audus. Kolagēna želeja satur mazmolekulāro kolagēnu, kas savā struktūrā ir maksimāli pietuvināts ādas..
50.82€
Bez PVN:42.00€
Trimay BeautriWell Premium Probiotics 17
Nav noliktavā
BeautriWell Premium Probiotics 17 uztura bagātinātājs ir probiotiku un vitamīnu koncentrācija visa organisma, īpaši kuņģa-zarnu trakta veselīgai darbībai, kura stāvoklis tieši ietekmē pašsajūtu. Stress, slikti ieradumi, slikta ekoloģija un citi faktori noved pie tā, ka kuņģa-zarnu trakta mikroflo..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Kyung Nam Pharm Gyeol Collagen Plus Kyung Nam Pharm Gyeol Collagen Plus
TOP
Jūras kolagēna peptīdi ir zemas molekulmasas peptīdu avots, kas palīdz saglabāt ķermeņa saistaudu, tostarp ādas, kaulu, skrimšļu, saišu un cīpslu, integritāti, elastību, atjaunošanos un izturību.   Ādas, matu un nagu stāvokļa uzlabošana. Stimulē kolagēna sintēzi. Tam ir pozitīva ietekme ..
45.98€
Bez PVN:38.00€
BeautriWell Premium Collagen 1000 Da
TOP Nav noliktavā
Trimay jūras kolagēns veicina: Ādas stāvokļa uzlabošana, smalko krunciņu izlīdzināšana, ādas gluduma paaugstināšana, novecošanās procesu palēnināšanās (anti-age efekts);  Locītavu mobilitātes palielināšana, saišu nostiprināšana, sāpju mazināšana, skrimšļa audu atjaunošana; Brūču dzīšanas p..
30.25€
Bez PVN:25.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)