Navigācija
Your Cart

Kolagēns

Pomegranate Collagen Jelly Stick  30gab
Nesen pievienots
Kolagēns ir vērtīga viela, no kuras ir atkarīga jaunība, tvirtums, ādas elastība un mirdzoša sejas krāsa. Tas palēnina novecošanās procesus, uzlabo nagu, matu, locītavu stāvokli un stiprina kaulu audus. Kolagēna želeja satur mazmolekulāro kolagēnu, kas savā struktūrā ir maksimāli pietuvināts ādas..
50.82€
Bez PVN:42.00€
BeautriWell Premium Probiotics 17 uztura bagātinātājs ir probiotiku un vitamīnu koncentrācija visa organisma, īpaši kuņģa-zarnu trakta veselīgai darbībai, kura stāvoklis tieši ietekmē pašsajūtu. Stress, slikti ieradumi, slikta ekoloģija un citi faktori noved pie tā, ka kuņģa-zarnu trakta mikroflo..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Kyung Nam Pharm Gyeol Collagen Plus Kyung Nam Pharm Gyeol Collagen Plus
TOP
Jūras kolagēna peptīdi ir zemas molekulmasas peptīdu avots, kas palīdz saglabāt ķermeņa saistaudu, tostarp ādas, kaulu, skrimšļu, saišu un cīpslu, integritāti, elastību, atjaunošanos un izturību.   Ādas, matu un nagu stāvokļa uzlabošana. Stimulē kolagēna sintēzi. Tam ir pozitīva ietekme ..
45.98€
Bez PVN:38.00€
GYEONGNAM PHARMACEUTICAL LEMONA GYEOL COLLAGEN  GYEONGNAM PHARMACEUTICAL LEMONA GYEOL COLLAGEN
Nav noliktavā
LEMONA ir plaši pazīstams korejiešu kolagēna dzērienu zīmols, ko patērētājs jau 10 gadus pēc kārtas ir izvēlējies par "Gada zīmolu". Izcilās kvalitātes rezultāts ir produkta popularitāte patērētāju tirgū ne tikai Korejā, bet visā Āzijā. Mēs visi lieliski zinām, ka kolagēns organismā ir galvenā sais..
39.93€
Bez PVN:33.00€
BeautriWell Premium Collagen 1000 Da
TOP Nav noliktavā
Trimay jūras kolagēns veicina: Ādas stāvokļa uzlabošana, smalko krunciņu izlīdzināšana, ādas gluduma paaugstināšana, novecošanās procesu palēnināšanās (anti-age efekts);  Locītavu mobilitātes palielināšana, saišu nostiprināšana, sāpju mazināšana, skrimšļa audu atjaunošana; Brūču dzīšanas p..
30.25€
Bez PVN:25.00€
Gyeol Collagen 2 gr*60 ea
TOP Nav noliktavā
Gyeol kolagēns 2 gr * 60 ea Kolagēna (jūras) dzeršana 500mg + C vitamīns (120mg) Dienvidkorejas lielākās farmācijas korporācijas - Gyeongnam Pharmaceutical Lemona Gyeol - kolagēns ir dzeramais kolagēns, kas ir lielisks organismam nepieciešamā kolagēna avots. Kolagēns organismā ir saistaudu gal..
39.93€
Bez PVN:33.00€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)